CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

O nas

CAPRICORN Travel Studio tworzą osoby z 15 letnim doświadczeniem na rynku turystycznym. Nasza przygoda z turystyką rozpoczęła się od pracy wychowawców na koloniach, pilotażu wycieczek szkolnych i obozów młodzieżowych oraz pracy na imprezach integracyjnych i motywacyjnych dla firm. Dzięki takim podstawom wiedzy praktycznej oraz 10 letniemu doświadczeniu w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, możemy w pełni wyczuć potrzeby młodych turystów oraz ich opiekunów, co przekłada się w odpowiednio dobranych programach wycieczek, zielonych szkół oraz kolonii i obozów w zależności od wieku uczestników. Naszą specjalnością są imprezy szkolne i grupowe, dynamicznie rozwijamy dział kolonii, obozów i zimowisk.

Jako CAPRICORN Travel Studio działamy już 8 rok odnotowując corocznie kilkunastoprocentowy wzrost obsługiwanych grup, które decydując się na kolejne wycieczki wybierają nasze usługi. Takie decyzje klientów są dla nas najlepszą rekomendacją jakości oferowanych wyjazdów i motywują do jeszcze lepszej organizacji wycieczek.

Posiadamy rekomendację Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, a w listopadzie 2015 otrzymaliśmy Honorową Odznakę PITM w stopniu brązowym.

Prywatnie jesteśmy podróżnikami, biegaczami długodystansowymi, pasjonatami narciarstwa alpejskiego, żeglarstwa oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

 

CAPRICORN TEAM

 

ROBERT NIEGOWSKI – właściciel biura, absolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji jednej z warszawskich uczelni, wychowawca i kierownik kolonijny, pilot wycieczek, instruktor narciarstwa zjazdowego, pasjonat żeglarstwa. W biurze zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją i realizacją wyjazdów zagranicznych i krajowych. Wciąż też można go spotkać pilotującego grupy turystyczne ;-)
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


KINGA NIEGOWSKA – współtwórczyni i kierownik biura, absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, wychowawca kolonijny i pilot wycieczek. W biurze zajmuje się rekrutacją kadry pedagogicznej oraz instruktorskiej, tworzy programy imprez dla najmłodszych i wyszukuje najnowsze atrakcje do naszych ofert. Odpowiada również wizerunek zewnętrzny biura.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

Oprócz  nas, nasz Team to zaufana i wyselekcjonowana z najlepszych kadra pilocka, przewodnicka, pedagogiczna i instruktorska.