CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

01.07-11.07.2019 MyArt

Cena od: 1895,00 PLN

FUN  CAMP  Mierzeja
Kolonie inne niż wszystkie

 

MIEJSCE i ZAKWATEROWANIE 

KĄTY RYBACKIE –  to spokojna miejscowość położona pomiędzy Sztutowem a Krynicą Morską na Mierzei Wiślanej. Teren ten jest turystycznym ewenementem - kawałek lądu wydarty wodzie z jednej strony otoczony słodkimi wodami Zalewu Wiślanego, a z drugiej Morzem Bałtyckim. Mierzeję oprócz malowniczych plaż wypełniają piękne sosnowe lasy, a powietrze jest przesycone jodem.

Mieszkamy w Ośrodku Wczasowym Panorama położonym wśród sosnowego lasu z widokiem na wody zalewy Wiślanego. Do naszej dyspozycji będzie budynek po remoncie w 2018 roku. Pokoje 4 – 6 osobowe z łazienkami pozwolą na udany wypoczynek. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka z własną kuchnią, 3 mniejsze sale dydaktyczne, 3 duże sale o powierzchni do 240 m2 – idealne na kolonijne dyskoteki, 2 duże wiaty z miejscem na ognisko, boisko do piłki nożnej, siatkówki, plac zabaw czy mini tor przeszkód. Na terenie ośrodka na stałe dyżuruje pielęgniarka. Ośrodek zatrudnia również ratownika WOPR, który będzie pilnował naszych kolonistów podczas kąpieli morskich.

WYŻYWIENIE:

4 x dziennie. Śniadanie, obiad+ podwieczorek i kolacja. Przez cały czas dla kolonistów dostępna będzie woda. Posiłki dostosowane ilościowo i jakościowo do potrzeb młodych kolonistów.

TRANSPORT:

Dojazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, uchylne fotele, z terenu gminy Stare Babicie i Łomianek. Godziny wyjazdu i powrotu zostaną podane w późniejszym terminie. Czas przejazdu przy przeciętnym ruchu na drodze ok. 5 h.

W PROGRAMIE:

Podczas trwania kolonii nasi optymistyczni wychowawcy-animatorzy zadbają o to, aby Wasze dzieci nie znalazły czasu na nudę. Część dnia na kolonii spędzamy podzieleni na grupy tematyczne, a pozostały czas bawimy się wspólnie: plażujemy i kąpiemy pod okiem ratownika i wychowawców, gramy w piłkę, palanta, kapsle czy skaczemy w gumę.

 

Program tematyczny My Art  (ART)

My ART to program rozwijający różne aspekty młodych artystycznych dusz. Podczas zajęć z pasjonatami wszelakiej sztuki będziemy się uczyć szkicować, rysować w perspektywie. Poznamy różne techniki rysunku od węgla, poprzez ołówek a na pastelach kończąc. Plenery malarskie i rysunkowe to jest to co perspektywiczni artyści uwielbiają. Będziemy się bawić różnymi formami plastycznymi  od rysowania i malowania zaczynając, a na zajęciach z masy solnej kończąc. 

Program kreatywny wspólny:

Mały Edison – przygoda z eksperymentami:

Mały Edison to zajęcia, które w piękny i ciekawy sposób uczą logicznego myślenia. Dzieci wraz z nauczycielem wykonują piękne i bardzo barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne (bezpieczne!). Mały Edison to program, który pobudza dzieci do myślenia i pomaga zrozumieć proste prawa fizyki i chemii. Program łączy ze sobą wiele dziedzin nauk ścisłych tak, aby rozbudzić w dzieciach ciekawość i pasję.

Program rekreacyjny wspólny:

 • Plażowanie i kąpiele w morzu
 • Wycieczki piesze po pobliskim nadmorskim sosnowym lesie
 • Gra terenowa w pobliskim lesie
 • Gry  i zabawy: między innymi np. piłka nożna, dwa ognie, palant, gra w kapsle, zawody skakania w gumę i na długiej skakance
 • Wieczory filmowe
 • Ognisko z kiełbaskami
 • Spotkanie z pszczelarzem i wykład o życiu pszczół w pasiece
 • Dyskoteka – zabawa taneczna
 • 2 wycieczki: Zamek Krzyżacki w Malborku i na latarnię morską w Krynicy – warsztaty i zabawy etnograficzne
 • Fakultatywny rejs statkiem po Zalewie Wiślanym  (+ 35 zł/os)

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień

Przyjazd do ośrodka w godzinach ok. godziny 13:00. Przywitanie przez kierownik i wychowawców. Zapoznanie się z ośrodkiem i zakwaterowanie, Obiad o godzinie 14:00. Po obiedzie podział na grupy, omówienie zasad bezpiecznego pobytu na kolonii. Rozpoczęcie realizacji programu

2 – 10 dzień

Wypoczynek i realizacja programu.

11 dzień

Śniadanie, prowiant  i wykwaterowanie. Wyjazd z ośrodka ok. godz. 10:30. Powrót na teren Gminy Stare Babice i zakończenie kolonii ok. godziny 16:00

CENNIK: 

ART 1

01.07 – 11.07.2019

1 895 zł

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

80 zł

Rejs statkiem po Zalewie Wiślanym

35 zł

Rodzeństwo na tym samym turnusie – rabat

50 zł/os

2 turnusy – rabat

100 zł

Zniżka dla rodzeństwa i kolejny turnus nie łączy się.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie zgodnie z ofertą, realizację programu wraz z materiałami potrzebnymi do jego, opiekę kadry CAPRICORN i  EDU-FUN Academy: kierownika, wychowawców-animatorów, ubezpieczenie NNW 5 000 zł w TU ERV

Cena nie zawiera

Świadczeń innych niż w programie.  Innych wydatków.

 

Uwagi i

Informacje Dodatkowe:

Po przekazaniu dzieci pod naszą opiekę otrzymacie numer telefonu kontaktowego do kierownika koloni lub wychowawcy pod, którym będzie można skontaktować się z dziećmi.

Przypominamy o zabraniu Legitymacji Szkolnej

Nie zapomnijcie również zabrać:

 • lekarstwa, które uczestnik powinien przyjmować według zaleceń lekarza
 • przybory toaletowe, ręcznik, kurtkę przeciwdeszczową (nieprzemakalną ) wygodne obuwie (dwie pary), latarkę, strój kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem (min.20 UV), środki przeciwko ukąszeniom owadów. odpowiednią odzież na różne warunki atmosferyczne, podręczny plecaczek.

Sugerowane kieszonkowe: ok. 60 - 80 zł. Kolonia planowana jest dla 40 uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania turnusu jeżeli łączna liczba zgłoszeń w danym terminie nie osiągnie minimum 30 osób.

 

INFORMACJE O SPOSOBIE REZERWACJI:

Informujemy że, naciśnięcie przycisku wyślij w formularzu rezerwacyjnym jest równoznaczne z zobowiązaniem się do uiszczenia opłaty za kolonie zgodnie z otrzymaną umową.

W formularzu rezerwacji w Polu „Wiadomość” proszę podać następujące dane dziecka:
1. Imię i nazwisko
2. Data urodzenia 
3. Adres zamieszkania
W odpowiedzi na wysłaną rezerwację otrzymacie Państwo w ciągu 24 godzin potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.


Do potwierdzenia dołączony będzie numer rachunku bankowego organizatora, na który należy wpłacić zaliczkę w ciągu 3 dni oraz dokonać dopłaty zgodnie z terminem podanym na umowie za  pobyt dziecka oraz pakiet dokumentów do wypełnienia i podpisu zawierający: 
1. Umowę- zgłoszenie - umowę należy podpisać i odesłać skan mailem lub na adres siedziby organizatora
2. Kartę kwalifikacyjną – należy wypełnić i podpisać oraz odesłać oryginał na adres organizatora lub skan wysłać mailem
3. Ogólne warunki uczestnictwa

my art
DSC_0115
IMG_7402
Pokój Bud II
dzieciaki 3
kids art
dzieciaki 2
IMG_7293
IMG_20150821_171216
experymet 2
latawiec
Bud III-IV
Pokój 2 bud III
IMG_20150830_112150
experymenty
Previous Next Play Pause
my art DSC_0115 IMG_7402 Pokój Bud II dzieciaki 3 kids art dzieciaki 2 IMG_7293 IMG_20150821_171216 experymet 2 latawiec Bud III-IV Pokój 2 bud III IMG_20150830_112150 experymenty
REZERWUJ