CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

Bieszczady Bez Nudy /Góry

Cena od: 685,00 PLN

Wiek: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum

W PROGRAMIE:

Dzień 1

Wyjazd spod szkoły ok. godziny 07:30. Przejazd w Bieszczady.

 • Bieszczadzki Park Etnograficzny w Sanoku.

Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja

Dzień 2 

 • WYPRAWA W GÓRY - Razem z przewodnikiem wyruszymy na górski szlak. Piesza wyprawa w Wysokie Bieszczady to niezapomniana przygoda dla każdego, żądnego wrażeń. Czeka nas piesza wędrówka  na szczyt Połoniny Wetlińskiej 1228 m n.p.m., w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wędrując połoninami zobaczycie piękne krajobrazy. Po zejściu z gór ochłodzimy się mocząc nogi w górskim potoku.

Dzień 3

 • BIESZCZADY CHALLENGE – ORIENTERING - nauczymy się odnajdywania drogi w terenie przy pomocy kompasu oraz GPS-u, przeprowadzimy ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów dzięki którym dotrzemy do celu,
  PRZEPRAWA przez górskie potoki - drużyny będą musiały zbudować z kamieni przeprawę by suchą stopą przejść na drugi brzeg potoku

 • SPŁYW PONTONAMI - Szum wody, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody. Uczestnicy imprezy ubrani są w kapoki, a nad jej przebiegiem czuwają  instruktorzy lub BIESZQUADY - TRIALING CZTEROKOŁOWCEM - Proponujemy naukę i jazdę sprawnościową czterokołowcami po specjalnie przygotowanym torze. Każdy z uczestników po zapoznaniu się ze sprzętem będzie miał za zadanie pokonać trasę na której będą rozstawione bramki. Konkurencja będzie oceniana, zwycięzca otrzyma drobną nagrodę.

UWAGA: Spływ jest uzależniony od wysokości stanu wody na Sanie i okolicznych rzekach.  Decyzja o tym czy odbędzie się spływ czy Bieszquady podejmowany jest na miejscu przez instruktorów. Uczestnicy będą jeździć pod opieką instruktorów w specjalnym kombinezonie chroniącym przed kontuzjami oraz w kaskach.

 • Ognisko z kiełbaskami zamiast kolacji (kiełbaski, pieczywo, herbata, keczup, musztarda)

Dzień 4

 • SZKOLENIE BIESZCZADNIKA - Zabawimy się w bieszczadzkich traperów - odkrywców dzikich terenów. Na leśnej polanie
  będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, strzelnica paintballowa, łucznictwo, rzut siekierą oraz bieg w workach. Każdy z uczestników zabawy otrzyma kartę, w której będzie zapisywać zdobyte punkty. Na zakończenie każdy otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobycie bieszczadzkich sprawności.

 •  Dyskoteka z DJ’em (możliwa dyskoteka w pianie) na terenie ośrodka

Dzień 5

 • TECHNIKI LINOWE - Konkurencje linowe realizowane są przy pomocy sprzętu alpinistycznego na bezpiecznej wysokości. W programie zjazd na linie budynku, budowa i wejście na wieżę ze skrzynek, zabawa na ściance wspinaczkowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, przy wykorzystaniu atestowanego sprzętu alpinistycznego.

Powrót do ośrodka. Obiad i wyjazd ok g. 14:00. Powrót pod szkołę ok godziny 20:00 – 21:00

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE:

Ośrodek wypoczynkowy lub pensjonat w Polańczyku lub Solinie. Pokoje 3 - 5 osobowe z łazienkami (możliwe studia 2+ 3, lub 2 + 4). Wyżywienie w stołówce ośrodka zgodnie z programem.

CENA/os:

685 zł > > 45 os i więcej + 3 os opieki bezpłatnie
715 zł > > 40 - 44 os + 3 os opieki bezpłatnie
755 zł > > 35 - 39 os + 3 os opieki bezpłatnie
795 zł > > 30 - 34 os + 3 os opieki bezpłatnie

Mniejsze grupy kalkulujemy indywidualnie

CENA ZAWIERA: 
noclegi, wyżywienie zgodnie z programem, transport autokarem, opiekę pilota, realizację programu, ubezpieczenie NNW, bezpłatne miejsce dla opiekuna 1 na każde 15 uczniów

CENA NIE ZAWIERA:
Biletów wstępu do zwiedzanych i odwiedzanych obiektów - ok 15 zł/os

 

 

bieszczady009
bieszczady015
bieszczady002
bieszczady004
bieszczady001
bieszczady006
bieszczady005
bieszczady012
bieszczady007
bieszczady010
bieszczady011
bieszczady014
bieszczady003
Previous Next Play Pause
bieszczady009 bieszczady015 bieszczady002 bieszczady004 bieszczady001 bieszczady006 bieszczady005 bieszczady012 bieszczady007 bieszczady010 bieszczady011 bieszczady014 bieszczady003
 
 
Bieszczady Bez Nudy 27-30.04.2015
 
 
 
REZERWUJ