CAPRICORN Travel Studio - Wycieczki szkolne, Zielone szkoły, Wyjazdy integracyjne, Wyjazdy grupowe

SAVOIRE VIVRE przy stole

Cena od: 195,00 PLN

Wiek: Szkoła Podstawowa,  Liceum

W PROGRAMIE:

  • Warsztaty na temat dobrych manier w życiu domowym, towarzyskim i gdy wyjeżdżamy na wakacje. Nauczymy się zasad savoir vivre'u gdy zapraszamy lub jesteśmy zapraszani, prawidłowego zachowania się przy stole, sztuki jedzenia w towarzystwie (naczynia i sztućce do poszczególnych potraw oraz napojów, nakrycie i dekoracja stołu, jak jeść poszczególne dania, jak rozwiązywać niespodziewane sytuacje w trakcie jedzenia)

  • Zachowywania się w restauracji, kawiarni i na parkiecie.

  • Będziemy musieli wykorzystać otrzymaną wiedzę i samodzielnie nakryś do obiadu w z eleganckiej restauracji 4* hotelu jako część praktyczna warsztatów; obiad składa się z przystawki lub zupy, , głównego dania i deseru. Specjalnie przygotowane potrawy, tak by jedzący mogli zastosować jak najwięcej zasad omówionych na warsztatach. Istnieje możliwość przygotowania odrębnego zestawu obiadowego dla wegetarian.

 

CENA/os:

195 zł > > 45 os i więcej + 3 os opieki bezpłatnie
205 zł > > 40 - 44 os + 3 os opieki bezpłatnie
230 zł > > 35 - 39 os + 3 os opieki bezpłatnie
250 zł > > 30 - 34 os + 3 os opieki bezpłatnie

Mniejsze grupy kalkulujemy indywidualnie

Szanowni Państwo, z uwagi na ciągłą niestabilność w gospodarce, prosimy o potwierdzenie ostatecznej ceny telefonicznie lub mailowo. 
Kalkulacje wykonano: grudzień 2023.

CENA ZAWIERA: 
transport autokarem, opiekę pilota, realizację programu, bilety wstępu i opłaty za atrakcje wymienione w programie, ubezpieczenie NNW, bezpłatne miejsce dla opiekuna 1 na każde 15 uczniów 

CENA NIE ZAWIERA: Posiłków i świadczeń innych niż wymienione w programie

savoire002
savoire004
Previous Next Play Pause
savoire002 savoire004
REZERWUJ